facebook-icon

dunyayi koruyorumSTRATA International, ‘’ Doğal Bakteri ve Enzim Ürünleri ile Arıtım Yapan Ve Aynı Zamanda Su Filtrasyon Sistemleri Üreten Dünyadaki TEK Şirkettir.’’

Strata International 1987 yılında Jeffrey Tober tarafından Denver/USA’ da kurulmuştur. Başlangıçta Su Filtrasyon Endüstrisinde çalışmaya başlayan şirket, 1993 yılında Los Angeles’ da bakteriyel/enzimler ile doğal arıtım alanına da girmiştir. Biyolojik verimlilik için yıllar süren ar-ge çalışmaları neticesinde ortaya çıkarılan ileri teknoloji ürünleri, nerdeyse tüm ihtiyaçlarınızı giderecek düzeyde tasarlanmıştır.  2007 yılında Strata International Şirketi  Texas’a yerleşmiştir. Texas şu anda üretimin yapıldığı ve dünyadaki tüm çözüm ortaklarına ürünlerin sevk edildiği ana merkezdir.

STRATA International ürünleri 2009 yılında Türkiye’de özellikle turizm sektöründeki birçok otelin ve belediyelere ait tesislerin atık su gider ve koku problemlerini gidermek amacıyla kullanılmaya başlanmıştır.

STRATA Türkiye, 2016 yılından itibaren genişleyen uzman ve teknik kadrosuyla ve artan ürün yelpazesiyle birlikte tüm ülkede ’Daha Yeşil ve Daha Temiz Bir Türkiye’’ sloganıyla; ‘’İnsanlara, Hayvanlara ve Çevreye…’’ hiçbir zarar vermeden ve çevre kirliliğinin yarattığı tehlikelerden korumak amacıyla hizmet vermektedir.

STRATA Türkiye, Strata International LLC şirketinin Türkiye deki tek yetkili çözüm ortağıdır.

‘’SAFE for Humans, Pets and the Environment’’…

NO CHLORİNE
NO PHOSPHATES
NO PETROLEUM
NO NİTRATES
NO SYNTHETICS
NO OZONE DEPLETION
NO GLYCOL ETHERS
NO VOC'S
NO IRRITATION
NON TOXİC
NO CHEMİCAL
NO CARCINOGENESİS
NO SILICATES
100% HYPOALLERGENİC